Prohlédněte si aktuální zimní výprodej. Ve výprodeji posledních kusů čeká ten správný kousek v extra slevě možná právě na tebe.

Způsob platby

Zde naleznete přehled možností platby v našem internetovém obchodě.

1.    Na dobírku
Způsob platby, kdy konečnou částku za zboží platí kupující přímo dopravci při převzetí zásilky. Za tento způsob platby je poplatek 25 Kč.

2.    Platební karta a Gopay
Po odeslání objednávky bude kupující přesměrován na bezpečnou platební bránu banky, kde zadá číslo platební karty, datum její platnosti a trojčíslý kód uvedený na zadní straně platební karty. Zadávání těchto informací probíhá na zabezpečené stránce banky a prodávající se k žádným údajům o platební kartě nedostane. Platba proběhne v průběhu 1 pracovního dne. Po přijetí platby bude zboží vyexpedováno ke kupujícímu.

3.    Platba bankovním převodem
Po odeslání objednávky se Vám zobrazí výpis s potvrzením a údaji, které potřebujete k platbě (číslo účtu, IBAN). Jako variabilní symbol uveďte číslo Vaší objednávky. Všechny tyto údaje najdete také v e-mailu s potvrzením objednávky a budou Vám zaslány i formou SMS. Bankovní převod může být realizován internet bankingem, nebo vkladem hotovosti přímo v bance. Po přijetí platby bude zboží vyexpedováno ke kupujícímu. V případě, že si spotřebitel zvolí způsob platby převodem na účet prodávajícího, je kupní cena jím vybraného zboží splatná nejpozději do 3 dní ode dne odeslání zálohové faktury (prostřednictvím e-mailu).

Platby realizujte na :

  • Číslo účtu 2201645496/2010 vedeného u Fio banky, a.s.

Všechny ceny v internetovém obchodu jsou uváděny včetně DPH.

Máte-li dotazy nebo potřebujete-li jiné informace, kontaktujte provozovatele na: info@outdoorlive.cz.