Prohlédněte si aktuální zimní výprodej. Ve výprodeji posledních kusů čeká ten správný kousek v extra slevě možná právě na tebe.

O nás

Outdoorlive.cz je moderní rychle rostoucí e-shop, jehož hlavním a nejdůležitějším cílem je poskytnout široký výběr sportovního oblečení, obuvi a příslušenství pro co nejvíce z Vás, sportovních a outdoorových fanoušků. Naše nabídka, která sčítá více než 60 světových značek, je proto přizpůsobena tak, aby nabídla kompletní vybavení pro outdoorové aktivity jako turistika, skialp, lezení či kemping a také stále oblíbenější rychle rozvíjející se sporty jako trail running či paddleboarding. A když Vám počasí nebo jiné okolnosti nedovolí sportovat venku, na udržení kondice máme připravenou širokou nabídku fitness přístrojů a pomůcek. Jelikož 100 lidí znamená 100 chutí, tak v naší nabídce najdete nejen cenově přijatelné modely pro nenáročné, modely pro rekreační sportovce v souladu s pravidlem „zlatá střední cesta“, ale také vlajkové lodě a top produkty z kolekcí pro ty nejnáročnější.

Uvědomujeme si, že dnešní doba se zrychluje a času již není nazbyt jako někdy. Proto na našem e-shopu klademe velký důraz na rychlost, jednoduchost a jednoznačnost. Přehledný katalog a nerušivý minimalistický design Vám při nakupování poskytují maximální komfort při nakupování. A protože víme, že péče o zákazníka nekončí odesláním objednávky, poskytujeme množství benefitů jako prodloužená doba na vrácení až na 30 dní, 12 hodinový zákaznický servis nebo rychlé vyřízení reklamací a výměn tak, aby Vás to nestálo žádné starosti.

Příroda a hory jsou nádherná místa plná inspirace, nicméně je třeba přistupovat k nim s respektem a být připraven odolávat jejich síle.